Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą kamieni
z różnych stron świata o najwyższej jakości.

W ofercie posiadamy: kostkę granitową, łupki, grysy, otoczaki, kamienie ogrodowe,
Naszym zamierzeniem jest , by każdy klient znalazł coś, co go zachwyci na tyle, by mieć to w swoim ogrodzie.

Szybka realizacja

Zamówień

Gwarancja

Jakości

GRYS

Grys jest kruszywem dekoracyjnym powstającym w wyniku rozdrobnienia skały. Jest niezwykle wytrzymały, posiada małą nasiąkliwość, a jego odporność na mrozy jest bardzo wysoka. Nie podlega procesom starzenia, zachowując swoją barwę. Ma szerokie zastosowanie jako element dekoracyjny do ogrodów i skalniaków. Nadaje się do wyznaczania ścieżek, utwardzania podjazdów, dekorowanie oczek wodnych.

KORA ŁUPKOWA

Kora łupkowa inaczej łupki powstaje wyniku łupania kamienia.  Kora łupkowa kamienna wykorzystywana jest jako alternatywa dla kory drzewnej do wypełniania wolnych miejsc wokół roślin, opasek, tarasów, oczek. Granit ma tą zaletą, że po jednorazowym wyłożeniu nigdy nie trzeba go uzupełniać, nie rozkłada się, jest odporny na wiatr i inne czynniki atmosferyczne. Jest materiałem wysoce przepuszczalnym, wody opadowe bez trudu wchłaniają się w ziemię i nie tworzą na powierzchniach wyłożonych korą łupkową kałuż i zastoin.

OTOCZAKI DROBNE

Otoczaki są to zaokrąglone, gładkie kamienie o różnej wielkości i bogatej kolorystyce. Są one naturalnie uformowane przez wodę, jednak coraz częściej uzyskuje się je również w procesie mechanicznej obróbki.